Kazimierz SUBIETA

Wytwarzanie, integracja i testowanie systemow informacyjnych(WYT)

Wykład jest prowadzony w semestrze letnim 1998 w PJWSTK dla słuchaczy dziennych (III rok), w semestrze zimowym 1998/1999 dla słuchaczy dziennych (III rok), w semestrze letnim 1999 dla słuchaczy wieczorowych (IV rok), oraz w semestrze zimowym 1999/2000 dla słuchaczy dziennych (III rok). Stanowi kontynuację wykładu "Projektowanie systemów informacyjnych (PRI)" i jest wprowadzeniem do różnych aspektów inżynierii oprogramowania. Zakres wykładu nie jest jeszcze do końca ustalony i może zmieniać się od semestru do semestru.


Wyklad w zasadniczej swojej czesci opiera sie na ksiazce:

Andrzej Jaszkiewicz. Inzynieria Oprogramowania. Wydawnictwo Helion, 1997.

Material bedzie uzupelniany z innych pozycji, m.in. z ksiazki:

C.Mazza et al. Software Engineering Guides. Prentice Hall Europe, 1996.Podziękowanie W prezentacji wykorzystano materiały przygotowane przez mgr Grzegorza Bliźniuka i dr Marka Miłosza. Dziękujemy za ich udostępnienie.


Slajdy sa przygotowane pod PowerPoint, wersja 4 lub 5, i nastepnie przekonwertowane na Adobe Acrobat (PDF). Dostepna jest wersja zmniejszona, 2 slajdy na strone.


Materialy znajdujace sie na tych stronach sa przedmiotem praw autorskich i nie moga byc rozpowszechniane publicznie lub kopiowane w celach komercyjnych bez mojej zgody. Materialy moga byc bez ograniczen wykorzystane dla celow dydaktycznych w uczelniach publicznych (prywatnych i panstwowych). Wykladowcy zainteresowani ich zrodlami w MS PowerPoint moga zwrocic sie bezposrednio do mnie (subieta@ipipan.waw.pl).


Kazimierz Subieta Home Page
Last update of this page: Monday, January 17, 2000, 11:30